Také vás může zajímat:

Jestli chcete vařit zdravě, tak nepoužívejte olej!

Gastro 19.2.2019
Dnešní doba se stále více nese v duchu eko a zdravého stylu. Stal se z toho trend, a každý chce žít mnohem zdravěji. Ale jak na to?
Přečíst celé →

Jak účinné jsou vlastně diety? Co jojo efekt? Dokážeme podle nich trvale zhubnout?

Gastro 18.2.2019
Asi každý, kdo trpí nebo trpěl obezitou, ví, jak velký problém je zhubnout. Zkoušíte různé diety, trpíte hlady a výsledek se většinou nedostaví.
Přečíst celé →

Výborná svíčková podle receptu našich maminek nebo babiček

Gastro 2.2.2019
Každý dělá svíčkovou jinak. Jak se říká, sto lidí sto chutí. Ale chcete vědět, jak se dělá svíčková podle normy ČSN?
Přečíst celé →

Byly potraviny za socialismu levnější? Známe odpověď!

Gastro 25.1.2019
V dnešní době se lidé furt hádají, jestli za doby komunismu, jsme nakupovaly levněji. Bohužel tomu tak není. pojďme si porovnat několik základních potravin, které přepočítáme na dnešní průměrný plat.
Přečíst celé →

Pamatujete takzvané bufáče? Co se v bufáčích prodávalo? Jaké lahůdky jste tam mohly sehnat?

Gastro 15.1.2019
Takzvané bufáče nebo i automaty byly nedílnou součástí našeho života před rokem 1990. Mohli jste zde koupit lahůdky, teplé jídla, ale i pivo nebo rum.
Přečíst celé →

Znáte KFC stripsy? Tady je recept na ně! Neuvěříte, jak jsou dobré.

Gastro 22.1.2019

Asi každý zná firmu KFC, která je na našem trhu už přes 10 let. Ale víte, že si stejně chutné stripsy můžete udělat během chvilky i doma?

Tento recept je jeden z nejpodobnějších receptů na výrobu stripsů vůbec. Žádné lupínky ani jiné ingredience zmiňované v jiných receptech do složení nepatří. Samozřejmě že přesné složení je tajné, a firma si ho bedlivě střeží. My vám ale ukážeme jak je udělat rychle jednoduše, a věřte že chutnají úplně stejně.

Výroba těchto stripů je vlastně velmi banální. Je to recept od Afroameričanů kteří toto smažené kuře s oblibou jedli. Nejvíce se tato úprava kuřete objevovala v oblastech východní jižní části USA. Když se tento recept dostal mezi ostatní ne-afroameričany stal se velmi oblíbený. Pro svou jednoduchost byl vyhledávaný nejednou hospodyní.

Recept je velmi jednoduchý a zvládne ho opravdu každý. A věřte že si moc pochutnáte. Podívejte se na videorecept kde je postup krok za krokem.

Autor: Rudolf Janík

Myslíte si, že by se článek líbil i Vašim přátelům na Facebooku? Když ho nasdílíte, tak to s nimi můžete probrat třeba v komentářích..


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace